Co nabízimeFinancováníO násSpolupráceKontaktRady a informaceNabídnete námDomu

>> O nás

Jsme mladá, ryze česká společnost. SMART reality tvoří mladí lidé se znalostí oboru a dlouholetou praxí v obchodu. Sledujeme vývoj cen a vzděláváme se v oboru, abychom mohli uspokojit veškeré naše klienty k plné spokojenosti. Jsme připraveni postarat se o kvalitní prezentaci vaší nemovitosti, fotografickou, video-prezentaci i formou osobní nabídky. Jsme schopni poradit Vám a zajistit adekvátní variantu financování. Pomůžeme a zrealizujeme prodej i pronájem včetně právní stránky k vaší spokojenosti dle vašich požadavků.

Poskytneme Vám kvalitní služby ke spokojenosti obou stran. Dále zajistíme finanční a právní servis, který zaručí, že za svoji nemovitost dostanete vždy peníze rychle, na druhou stranu ji bezpečně a snadno koupíte nebo si ji pronajmete. Upozorníme Vás na možná rizika transakce a budeme se snažit je po právní stránce eliminovat.

Věříme tomu, že pokud se na nás obrátíte, budete mile překvapeni naším přístupem a servisem, který klade důraz ne na kvantitu, ale na kvalitu. Pomůžeme Vám najít chytré řešení bydlení pro Vás i Vaše nejbližší.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně - zájemci se musí nemovitost nejen líbit, ale musí se v ní cítit dobře.

Chceme uskutečnit prodej i pronájem za podmínek vyhovujícím oběma stranám, při minimalizaci veškerých rizik. Výsledkem naší spolupráce jsou spokojení klienti.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše dokumentace:

 Výpis z obchodního rejstříku

 Živnostenské oprávnění 

 Pojistná smlouva za případnou profesně vzniklou škodu